V130LC20BPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LC20BPX10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V130LC20BPX10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V130LC20BPX10
Αριθμός εξαρτήματος V130LC20BPX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 174247 pcs Φύλλο δεδομένων V130LC20BPX10.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 205V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 190V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 220V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 175V Μέγιστη AC Volts 130V
Ενέργεια 70J Λεπτομερής περιγραφή 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1900pF @ 1MHz