V130LA20BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LA20BP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V130LA20BP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V130LA20BP
Αριθμός εξαρτήματος V130LA20BP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 198437 pcs Φύλλο δεδομένων V130LA20BP.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 205V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 190V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 220V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα F3031
V130LA20BP-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 175V
Μέγιστη AC Volts 130V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 70J
Λεπτομερής περιγραφή 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1900pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V130LA20BPX2855
V130LA20BPX2855
Κατεβάστε: V130LA20BPX2855.pdf
RFQ
V130LA20B
V130LA20B
Κατεβάστε: V130LA20B.pdf
RFQ
V130LA20BPX10
V130LA20BPX10