V12MLA0805LNA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V12MLA0805LNA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 16.25V 40A 0805
Φύλλα δεδομένων: V12MLA0805LNA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V12MLA0805LNA
Αριθμός εξαρτήματος V12MLA0805LNA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 16.25V 40A 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 329542 pcs Φύλλο δεδομένων V12MLA0805LNA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 16.25V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 14V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 18.5V Σειρά MLA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 12V Μέγιστη AC Volts 9V
Ενέργεια 0.10J Λεπτομερής περιγραφή 16.25V 40A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 410pF @ 1MHz