V120ZU05P
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V120ZU05P
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 120V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: V120ZU05P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V120ZU05P
Αριθμός εξαρτήματος V120ZU05P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 120V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 511443 pcs Φύλλο δεδομένων V120ZU05P.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 120V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 108V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 132V Σειρά ZU
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 102V Μέγιστη AC Volts 75V
Ενέργεια 3.0J Λεπτομερής περιγραφή 120V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 250pF @ 1MHz