V120ZT20P
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V120ZT20P
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V120ZT20P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V120ZT20P
Αριθμός εξαρτήματος V120ZT20P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 166605 pcs Φύλλο δεδομένων V120ZT20P.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 120V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 108V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 132V Σειρά ZT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 102V Μέγιστη AC Volts 75V
Ενέργεια 33J Λεπτομερής περιγραφή 120V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 5000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V120ZT20PX2855
V120ZT20PX2855