V10E30PL1A5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 47V 2KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: V10E30PL1A5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V10E30PL1A5
Αριθμός εξαρτήματος V10E30PL1A5 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 47V 2KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 285918 pcs Φύλλο δεδομένων V10E30PL1A5.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 47V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 42.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 51.7V Σειρά LV UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 38V Μέγιστη AC Volts 30V
Ενέργεια 26J Λεπτομερής περιγραφή 47V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2550pF @ 1MHz