V10E275AUTO
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Φύλλα δεδομένων: V10E275AUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V10E275AUTO
Αριθμός εξαρτήματος V10E275AUTO Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 210311 pcs Φύλλο δεδομένων V10E275AUTO.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Λεπτομερής περιγραφή Varistor Circuit
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V10E250PL1T5
V10E250PL1T5
Περιγραφή: VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM
Σε απόθεμα: 295393 pcs
Κατεβάστε: V10E250PL1T5.pdf
RFQ
V10E275
V10E275
Περιγραφή: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM