V07E460L1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E460L1T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: V07E460L1T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V07E460L1T
Αριθμός εξαρτήματος V07E460L1T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4567 pcs Φύλλο δεδομένων V07E460L1T.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 750V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 675V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 825V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 615V Μέγιστη AC Volts 460V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 48J
Λεπτομερής περιγραφή 750V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.75kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 45pF @ 1MHz