V07E385L1T5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E385L1T5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 1.75KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: V07E385L1T5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V07E385L1T5
Αριθμός εξαρτήματος V07E385L1T5 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 620V 1.75KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4062 pcs Φύλλο δεδομένων V07E385L1T5.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 505V Μέγιστη AC Volts 385V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 36J
Λεπτομερής περιγραφή 620V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.75kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 60pF @ 1MHz