V07E300L2B5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E300L2B5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: V07E300L2B5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V07E300L2B5
Αριθμός εξαρτήματος V07E300L2B5 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4452 pcs Φύλλο δεδομένων V07E300L2B5.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 470V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 423V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 517V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 385V Μέγιστη AC Volts 300V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 30J
Λεπτομερής περιγραφή 470V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.75kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 70pF @ 1MHz