TVB170RSA-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB170RSA-L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος THYRISTOR 170V 150A SMB
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TVB170RSA-L
Αριθμός εξαρτήματος TVB170RSA-L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή THYRISTOR 170V 150A SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4683 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - On μέλος 4V Τάσης - μέλος Off 170V
Τάσης - ράμπας 220V Σειρά SiBar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αριθμός Στοιχείων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 150A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 50A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 39pF