TVB120MSB-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB120MSB-L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος THYRISTOR 120V 250A SMB
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TVB120MSB-L
Αριθμός εξαρτήματος TVB120MSB-L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή THYRISTOR 120V 250A SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5164 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - On μέλος 4V Τάσης - μέλος Off 120V
Τάσης - ράμπας 160V Σειρά SiBar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αριθμός Στοιχείων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 250A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 80A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 25pF