TVB065NSA-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB065NSA-L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος THYRISTOR 65V 150A SMB
Φύλλα δεδομένων: TVB065NSA-L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TVB065NSA-L
Αριθμός εξαρτήματος TVB065NSA-L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή THYRISTOR 65V 150A SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5726 pcs Φύλλο δεδομένων TVB065NSA-L.pdf
Τάσης - On μέλος 4V Τάσης - μέλος Off 65V
Τάσης - ράμπας 88V Σειρά SiBar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα RF0937-000 Αριθμός Στοιχείων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 150A
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 50A Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA
χωρητικότητα 79pF