TVA200SA-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVA200SA-L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος THYRISTOR 200V 150A SMA
Φύλλα δεδομένων: TVA200SA-L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TVA200SA-L
Αριθμός εξαρτήματος TVA200SA-L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή THYRISTOR 200V 150A SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5943 pcs Φύλλο δεδομένων TVA200SA-L.pdf
Τάσης - On μέλος 4V Τάσης - μέλος Off 200V
Τάσης - ράμπας 320V Σειρά SiBar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Αλλα ονόματα RF0657-000 Αριθμός Στοιχείων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 150A
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 50A Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA
χωρητικότητα 33pF