TSV250-130F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TSV250-130F-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TSV250-130F-2.pdf2.TSV250-130F-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
2400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TSV250-130F-2
Αριθμός εξαρτήματος TSV250-130F-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 156715 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TSV250-130F-2.pdf2.TSV250-130F-2.pdf
Τάσης - Max 60V (250V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 2s Πάχος (Max) 0.126" (3.20mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.240" L x 0.272" W (6.10mm x 6.90mm) Σειρά PolySwitch®, TS250
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 12 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 4 Ohms