TSM600-250F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TSM600-250F-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 250V 250MA 4SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TSM600-250F-2.pdf2.TSM600-250F-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TSM600-250F-2
Αριθμός εξαρτήματος TSM600-250F-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 250V 250MA 4SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49567 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TSM600-250F-2.pdf2.TSM600-250F-2.pdf
Τάσης - Max 250V (600V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 6s Πάχος (Max) 0.451" (11.45mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.681" L x 0.425" W (17.30mm x 10.80mm) Σειρά PolySwitch®, TSM
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 7 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 1 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD Αλλα ονόματα TMS600-250FDKR
TSM600-250F-2DKR
TSM600-250FDKR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 250V (600V Int) 250mA Ih Surface Mount 4-SMD
Τρέχουσες - Trip (It) 860mA Τρέχουσες - Max 3A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 250mA εγκρίσεις CSA, UL