TS600200FRAB0.52
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TS600200FRAB0.52 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 60V 200MA 2SMD
Φύλλα δεδομένων: TS600200FRAB0.52.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
900 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TS600200FRAB0.52 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 60V 200MA 2SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79449 pcs Φύλλο δεδομένων TS600200FRAB0.52.pdf
Τάσης - Max 60V (600V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 10s Πάχος (Max) 0.484" (12.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.742" L x 0.297" W (18.85mm x 7.55mm) Σειρά PolySwitch®, TS600
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 13.5 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 4 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα F02483-000
TS600200FRAB052
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 200mA Ih Surface Mount 2-SMD
Τρέχουσες - Trip (It) 400mA Τρέχουσες - Max 3A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA εγκρίσεις CSA, TUV, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TS6001BIG325T
TS6001BIG325T
Κατασκευαστές: Touchstone Semiconductor
Περιγραφή: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-3