TS250-130F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TS250-130F-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TS250-130F-2.pdf2.TS250-130F-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TS250-130F-2
Αριθμός εξαρτήματος TS250-130F-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100016 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TS250-130F-2.pdf2.TS250-130F-2.pdf
Τάσης - Max 60V (600V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 2.5s Πάχος (Max) 0.134" (3.40mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.352" L x 0.291" W (8.95mm x 7.40mm) Σειρά PolySwitch®, TS250
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 20 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 6.5 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα TS250-130F-2CT
TS250-130FCT
TS250-130FCT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 130mA Ih Surface Mount 2-SMD
Τρέχουσες - Trip (It) 260mA Τρέχουσες - Max 1A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 130mA εγκρίσεις CSA, TUV, UL