TRF600-160-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TRF600-160-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 250V 160MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.TRF600-160-2.pdf2.TRF600-160-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
1200 pcs
1800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TRF600-160-2
Αριθμός εξαρτήματος TRF600-160-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 250V 160MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 148466 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TRF600-160-2.pdf2.TRF600-160-2.pdf
Τάσης - Max 250V (600V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 18s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.236" W (16.00mm x 6.00mm) Σειρά PolySwitch®, TRF600
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 18 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 4 Ohms