TRF250-110U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TRF250-110U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 60V 110MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.TRF250-110U.pdf2.TRF250-110U.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TRF250-110U
Αριθμός εξαρτήματος TRF250-110U Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 60V 110MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 215287 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TRF250-110U.pdf2.TRF250-110U.pdf
Τάσης - Max 60V (250V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 1.2s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.209" Dia x 0.150" T (5.30mm x 3.80mm) Σειρά PolySwitch®, TRF250
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 16 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 5 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα RF0126-000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.370" (9.40mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 110mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 220mA Τρέχουσες - Max 3A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 110mA εγκρίσεις CSA, TUV, UL