TP1.5KE47CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TP1.5KE47CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 40.2V 64.8V DO201
Φύλλα δεδομένων: TP1.5KE47CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
2400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TP1.5KE47CA
Αριθμός εξαρτήματος TP1.5KE47CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 40.2V 64.8V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 216964 pcs Φύλλο δεδομένων TP1.5KE47CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 40.2V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 64.8V
Τάση - Ανάλυση (Min) 44.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201 Σειρά Automotive, AEC-Q101, TP1.5KE
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial
Αλλα ονόματα F7644TR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 23.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -