TP1.5KE33CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TP1.5KE33CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201
Φύλλα δεδομένων: TP1.5KE33CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TP1.5KE33CA
Αριθμός εξαρτήματος TP1.5KE33CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 126635 pcs Φύλλο δεδομένων TP1.5KE33CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 28.2V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 45.7V
Τάση - Ανάλυση (Min) 31.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201 Σειρά Automotive, AEC-Q101, TP1.5KE
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial
Αλλα ονόματα F7612CT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 33.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -