TP1.5KE15A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TP1.5KE15A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201
Φύλλα δεδομένων: TP1.5KE15A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
2400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TP1.5KE15A
Αριθμός εξαρτήματος TP1.5KE15A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 228644 pcs Φύλλο δεδομένων TP1.5KE15A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12.8V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 21.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 14.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201
Σειρά Automotive, AEC-Q101, TP1.5KE Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial Αλλα ονόματα F7633TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 71.7A