TMOV34S621MX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S621MX2696 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1000V 40KA SQUARE 34MM
Φύλλα δεδομένων: TMOV34S621MX2696.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMOV34S621MX2696 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1000V 40KA SQUARE 34MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5324 pcs Φύλλο δεδομένων TMOV34S621MX2696.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 900V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.1kV Σειρά TMOV® 34S
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 800V Μέγιστη AC Volts 620V
Ενέργεια 1010J Λεπτομερής περιγραφή 1kV 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2100pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TMOV34S621M
TMOV34S621M