TMOV34S551MX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S551MX2696 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 854.5V 40KA SQUARE 34MM
Φύλλα δεδομένων: TMOV34S551MX2696.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMOV34S551MX2696 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 854.5V 40KA SQUARE 34MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5015 pcs Φύλλο δεδομένων TMOV34S551MX2696.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 854.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 770V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 939V Σειρά TMOV® 34S
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 700V Μέγιστη AC Volts 550V
Ενέργεια 965J Λεπτομερής περιγραφή 854.5V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2250pF @ 1MHz