TMOV20RP750EL2B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP750EL2B7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1200V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: TMOV20RP750EL2B7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMOV20RP750EL2B7 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1200V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78216 pcs Φύλλο δεδομένων TMOV20RP750EL2B7.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1.2kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 1.08kV
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.32kV Σειρά TMOV®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 970V Μέγιστη AC Volts 750V
Χαρακτηριστικά Thermally Protected Ενέργεια 480J
Λεπτομερής περιγραφή 1.2kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 175pF @ 1MHz