TMOV20RP385EL1B1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: TMOV20RP385EL1B1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMOV20RP385EL1B1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4602 pcs Φύλλο δεδομένων TMOV20RP385EL1B1.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά TMOV®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 505V Μέγιστη AC Volts 385V
Ενέργεια 300J Λεπτομερής περιγραφή 620V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 700pF @ 1MHz