TMOV20RP300EL3T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THERMALLY PROTECTED VARISTOR 20M
Φύλλα δεδομένων: TMOV20RP300EL3T7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMOV20RP300EL3T7 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή THERMALLY PROTECTED VARISTOR 20M Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90488 pcs Φύλλο δεδομένων TMOV20RP300EL3T7.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 470V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 423V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 517V Σειρά TMOV®
Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Μέγιστη Volts DC 385V Μέγιστη AC Volts 300V
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Χαρακτηριστικά Thermally Protected
Ενέργεια 250J Λεπτομερής περιγραφή 470V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 800pF @ 1MHz