TMOV20RP175EL1B1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP175EL1B1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: TMOV20RP175EL1B1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMOV20RP175EL1B1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4616 pcs Φύλλο δεδομένων TMOV20RP175EL1B1.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 270V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 243V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 297V Σειρά TMOV®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 225V Μέγιστη AC Volts 175V
Ενέργεια 135J Λεπτομερής περιγραφή 270V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1400pF @ 1MHz