TMOV14RP420EL3T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP420EL3T7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: TMOV14RP420EL3T7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMOV14RP420EL3T7 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63803 pcs Φύλλο δεδομένων TMOV14RP420EL3T7.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 680V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 612V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 748V Σειρά TMOV®
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 560V Μέγιστη AC Volts 420V
Χαρακτηριστικά Thermally Protected Ενέργεια 160J
Λεπτομερής περιγραφή 680V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 300pF @ 1MHz