TMOV14RP130EL2B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP130EL2B7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: TMOV14RP130EL2B7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMOV14RP130EL2B7 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57365 pcs Φύλλο δεδομένων TMOV14RP130EL2B7.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 205V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 184.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 225.5V Σειρά TMOV®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 170V Μέγιστη AC Volts 130V
Χαρακτηριστικά Thermally Protected Ενέργεια 50J
Λεπτομερής περιγραφή 205V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1000pF @ 1MHz