SR70-02CTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 70V 12V SOT143-4
Φύλλα δεδομένων: SR70-02CTG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SR70-02CTG
Αριθμός εξαρτήματος SR70-02CTG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 70V 12V SOT143-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138676 pcs Φύλλο δεδομένων SR70-02CTG.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 70V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12V (Typ)
Τάση - Ανάλυση (Min) - Μονοκατευθυντικά κανάλια 2
Τύπος Steering (Rail to Rail) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-143-4
Σειρά SR70, SPA® Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-253-4, TO-253AA Αλλα ονόματα F5915CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 30A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2pF @ 1MHz εφαρμογές Ethernet
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SR726SW
SR726SW
Κατασκευαστές: Seiko Instruments, Inc.
Περιγραφή: BATTERY SLVR OX 1.55V COIN 7.9MM
Σε απόθεμα: 87362 pcs
Κατεβάστε: SR726SW.pdf
RFQ
SR716SW
SR716SW