SPHV12-01KTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SPHV12-01KTG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 12V 25V SOD882
Φύλλα δεδομένων: SPHV12-01KTG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPHV12-01KTG
Αριθμός εξαρτήματος SPHV12-01KTG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 12V 25V SOD882 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 700993 pcs Φύλλο δεδομένων SPHV12-01KTG.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 25V
Τάση - Ανάλυση (Min) 13.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-882
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SPHV, SPA® Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-882 Αλλα ονόματα F6582TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 8A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 60pF @ 1MHz εφαρμογές Automotive