SMOV25S251NP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV25S251NP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 20KA ENCASED
Φύλλα δεδομένων: SMOV25S251NP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
160 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMOV25S251NP
Αριθμός εξαρτήματος SMOV25S251NP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 20KA ENCASED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10467 pcs Φύλλο δεδομένων SMOV25S251NP.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά SMOV25S
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Box, 5 lead
Αλλα ονόματα F5840 Θερμοκρασία λειτουργίας -45°C ~ 75°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 320V
Μέγιστη AC Volts 250V Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Ενέργεια 330J Λεπτομερής περιγραφή 390V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 20kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1400pF @ 1MHz