SMF70A-T13
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF70A-T13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 70V 113V SOD123FL
Φύλλα δεδομένων: SMF70A-T13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF70A-T13
Αριθμός εξαρτήματος SMF70A-T13 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 70V 113V SOD123FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 537034 pcs Φύλλο δεδομένων SMF70A-T13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 70V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 113V
Τάση - Ανάλυση (Min) 77.8V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL
Σειρά SMF Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMF70A RVG
SMF70A RVG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Σε απόθεμα: 779884 pcs
Κατεβάστε: SMF70A RVG.pdf
RFQ
SMF7.5AT1
SMF7.5AT1
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 7.5V 12.9V SOD123FL
Κατεβάστε: SMF7.5AT1.pdf
RFQ
SMF70A
SMF70A
Περιγραφή: TVS SMF 70V UNI
Κατεβάστε: SMF70A.pdf
SMF75A
SMF75A
Περιγραφή: TVS DIODE 75V 121V SOD123FL