SMF58A-T13
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF58A-T13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 58V 93.6V SOD123FL
Φύλλα δεδομένων: SMF58A-T13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF58A-T13
Αριθμός εξαρτήματος SMF58A-T13 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 58V 93.6V SOD123FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 514957 pcs Φύλλο δεδομένων SMF58A-T13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 58V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 93.6V
Τάση - Ανάλυση (Min) 64.4V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL
Σειρά SMF Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -