SMF45A-T13
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF45A-T13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 45V 72.7V SOD123FL
Φύλλα δεδομένων: SMF45A-T13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF45A-T13
Αριθμός εξαρτήματος SMF45A-T13 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 45V 72.7V SOD123FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 544455 pcs Φύλλο δεδομένων SMF45A-T13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 45V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 72.7V
Τάση - Ανάλυση (Min) 50V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL
Σειρά SMF Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMF45AT1G
SMF45AT1G
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Σε απόθεμα: 4854 pcs
Κατεβάστε: SMF45AT1G.pdf
RFQ
SMF45A-HM3-18
SMF45A-HM3-18
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 45V 72.7V DO219AB
Κατεβάστε: SMF45A-HM3-18.pdf
RFQ
SMF48A
SMF48A
Περιγραφή: TVS DIODE 48V 77.4V SOD123F
Κατεβάστε: SMF48A.pdf
SMF45A-HE3-18
SMF45A-HE3-18
Κατεβάστε: SMF45A-HE3-18.pdf
SMF45AHRQG
SMF45AHRQG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Κατεβάστε: SMF45AHRQG.pdf
SMF45AT1
SMF45AT1