SMDJ90CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ90CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMDJ90CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMDJ90CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDJ90CA
Αριθμός εξαρτήματος SMDJ90CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 90V 146V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76396 pcs Φύλλο δεδομένων SMDJ90CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 90V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 146V
Τάση - Ανάλυση (Min) 100V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά SMDJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα F3439DKR
F3439DKR-ND
SMDJ90CADKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 20.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMDLTLFP10T4
SMDLTLFP10T4
Κατασκευαστές: Chip Quik, Inc.
Περιγραφή: SOLDER PASTE LOW TEMP T4 10CC
Σε απόθεμα: 4009 pcs
Κατεβάστε: SMDLTLFP10T4.pdf
RFQ
SMDJ90A-T7
SMDJ90A-T7
Κατεβάστε:
RFQ
SMDJ90C
SMDJ90C
Περιγραφή: TVS DIODE 90V 153.3V DO214AB