SMDJ8.5CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ8.5CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMDJ8.5CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMDJ8.5CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDJ8.5CA
Αριθμός εξαρτήματος SMDJ8.5CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 126283 pcs Φύλλο δεδομένων SMDJ8.5CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 8.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 14.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 9.44V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά SMDJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα F3727TR
F3727TR-ND
SMDJ8.5CA-ND
SMDJ8.5CATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 208.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMDJ8.5A-HRA
SMDJ8.5A-HRA
Σε απόθεμα: 7362 pcs
Κατεβάστε: SMDJ8.5A-HRA.pdf
RFQ
SMDJ8.5A
SMDJ8.5A
Κατεβάστε: SMDJ8.5A.pdf
RFQ
SMDJ8.5CA-HRA
SMDJ8.5CA-HRA
Κατεβάστε: SMDJ8.5CA-HRA.pdf
SMDJ8.5CA-HR
SMDJ8.5CA-HR
Κατεβάστε: SMDJ8.5CA-HR.pdf
SMDJ8.5A-T7
SMDJ8.5A-T7
Κατεβάστε:
SMDJ8.5A-HRAT7
SMDJ8.5A-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ8.5A-HRAT7.pdf
SMDJ8.5CA-HRAT7
SMDJ8.5CA-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ8.5CA-HRAT7.pdf
SMDJ8.5CA-T7
SMDJ8.5CA-T7
Κατεβάστε:
SMDJ8.5A-HR
SMDJ8.5A-HR
Κατεβάστε: SMDJ8.5A-HR.pdf
SMDJ85
SMDJ85
Περιγραφή: TVS DIODE 85V 143.85V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ85.pdf
Περιγραφή: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ85A.pdf
SMDJ8.5C
SMDJ8.5C
Περιγραφή: TVS DIODE 8.5V 15.12V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ8.5C.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών