SMDJ78CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ78CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMDJ78CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMDJ78CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDJ78CA
Αριθμός εξαρτήματος SMDJ78CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 78V 126V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78317 pcs Φύλλο δεδομένων SMDJ78CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 78V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 126V
Τάση - Ανάλυση (Min) 86.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά SMDJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα F3435TR
F3435TR-ND
SMDJ78CA-ND
SMDJ78CATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 23.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -