SMDJ78A-HRA
SMDJ78A-HRA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Σε απόθεμα: 7479 pcs
Κατεβάστε: SMDJ78A-HRA.pdf
RFQ
SMDJ78
SMDJ78
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 132.3V DO214AB
Σε απόθεμα: 139866 pcs
Κατεβάστε: SMDJ78.pdf
RFQ
SMDJ75CA
SMDJ75CA
Περιγραφή: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ75CA.pdf
SMDJ78A M6G
SMDJ78A M6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMDJ78A M6G.pdf
SMDJ75CA-T7
SMDJ75CA-T7
Κατεβάστε:
SMDJ78A-HRAT7
SMDJ78A-HRAT7