SMDJ75A-HRA
SMDJ75A-HRA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Σε απόθεμα: 6794 pcs
Κατεβάστε: SMDJ75A-HRA.pdf
RFQ
SMDJ70CA-T7
SMDJ70CA-T7
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Σε απόθεμα: 91038 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SMDJ75A-HRAT7
SMDJ75A-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ75A-HRAT7.pdf
SMDJ75AHR7G
SMDJ75AHR7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)