SMDJ7.5CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ7.5CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMDJ7.5CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMDJ7.5CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDJ7.5CA
Αριθμός εξαρτήματος SMDJ7.5CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 119847 pcs Φύλλο δεδομένων SMDJ7.5CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 7.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 8.33V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά SMDJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα F3723CT
F3723CT-ND
SMDJ7.5CACT
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 232.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMDJ7.5CA-HRA
SMDJ7.5CA-HRA
Σε απόθεμα: 7869 pcs
Κατεβάστε: SMDJ7.5CA-HRA.pdf
RFQ
SMDJ7.5CA-T7
SMDJ7.5CA-T7
Κατεβάστε:
RFQ
SMDJ70A
SMDJ70A
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ70A.pdf
SMDJ70
SMDJ70
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 118.65V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ70.pdf
SMDJ7.5CA-HR
SMDJ7.5CA-HR
Κατεβάστε: SMDJ7.5CA-HR.pdf
SMDJ7.5A-HR
SMDJ7.5A-HR
Κατεβάστε: SMDJ7.5A-HR.pdf
SMDJ7.5A-T7
SMDJ7.5A-T7
Κατεβάστε:
SMDJ7.5C
SMDJ7.5C
Περιγραφή: TVS DIODE 7.5V 13.55V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ7.5C.pdf
SMDJ7.5CA-HRAT7
SMDJ7.5CA-HRAT7