SMDJ60A-HRAT7
SMDJ60A-HRAT7
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Σε απόθεμα: 7351 pcs
Κατεβάστε: SMDJ60A-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ60A M6G
SMDJ60A M6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Σε απόθεμα: 178728 pcs
Κατεβάστε: SMDJ60A M6G.pdf
RFQ
SMDJ60
SMDJ60
Περιγραφή: TVS DIODE 60V 101.64V DO214AB