SMDJ6.5CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ6.5CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMDJ6.5CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMDJ6.5CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDJ6.5CA
Αριθμός εξαρτήματος SMDJ6.5CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 141106 pcs Φύλλο δεδομένων SMDJ6.5CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 6.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 11.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 7.22V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά SMDJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα F3719TR
F3719TR-ND
SMDJ6.5CA-ND
SMDJ6.5CATR
SMDJ65CA
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 267.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMDJ6.5CA-HR
SMDJ6.5CA-HR
Κατεβάστε: SMDJ6.5CA-HR.pdf
RFQ
SMDJ6.5A
SMDJ6.5A
Κατεβάστε: SMDJ6.5A.pdf
RFQ
SMDJ60A
SMDJ60A
Περιγραφή: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ60A.pdf
SMDJ6.5C
SMDJ6.5C
Περιγραφή: TVS DIODE 6.5V 11.76V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ6.5C.pdf
SMDJ60
SMDJ60
Περιγραφή: TVS DIODE 60V 101.64V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ60.pdf
SMDJ6.5CA-HRA
SMDJ6.5CA-HRA
Κατεβάστε: SMDJ6.5CA-HRA.pdf
SMDJ6.5A-T7
SMDJ6.5A-T7
Κατεβάστε:
SMDJ6.5A-HRAT7
SMDJ6.5A-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ6.5A-HRAT7.pdf
SMDJ6.5CA-HRAT7
SMDJ6.5CA-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ6.5CA-HRAT7.pdf
SMDJ6.5A-HRA
SMDJ6.5A-HRA
Κατεβάστε: SMDJ6.5A-HRA.pdf
SMDJ6.5A-HR
SMDJ6.5A-HR
Κατεβάστε: SMDJ6.5A-HR.pdf
SMDJ6.5CA-T7
SMDJ6.5CA-T7
Κατεβάστε:
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών