SMDJ58A-HRAT7
SMDJ58A-HRAT7
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Σε απόθεμα: 7722 pcs
Κατεβάστε: SMDJ58A-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ58A R7G
SMDJ58A R7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Σε απόθεμα: 147083 pcs
Κατεβάστε: SMDJ58A R7G.pdf
RFQ
SMDJ58A-HRA
SMDJ58A-HRA
Κατεβάστε: SMDJ58A-HRA.pdf
SMDJ58A
SMDJ58A
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMD
Κατεβάστε: SMDJ58A.pdf
SMDJ54CAHR7G
SMDJ54CAHR7G
Περιγραφή: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ54CAHR7G.pdf
SMDJ58
SMDJ58
Περιγραφή: TVS DIODE 58V 98.28V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ58.pdf
SMDJ58AHM6G
SMDJ58AHM6G
Κατεβάστε: SMDJ58AHM6G.pdf
SMDJ58A M6G
SMDJ58A M6G
Κατεβάστε: SMDJ58A M6G.pdf
SMDJ58C
SMDJ58C
Κατεβάστε: SMDJ58C.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών