SMDJ54A-HRAT7
SMDJ54A-HRAT7
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Σε απόθεμα: 6135 pcs
Κατεβάστε: SMDJ54A-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ54A-HRA
SMDJ54A-HRA
Σε απόθεμα: 8404 pcs
Κατεβάστε: SMDJ54A-HRA.pdf
RFQ
SMDJ54A-T7
SMDJ54A-T7
Κατεβάστε:
SMDJ54AHM6G
SMDJ54AHM6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMDJ54AHM6G.pdf
SMDJ54A M6G
SMDJ54A M6G
Κατεβάστε: SMDJ54A M6G.pdf
SMDJ54C
SMDJ54C
Περιγραφή: TVS DIODE 54V 91.46V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ54C.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών