SMDJ48A-HRAT7
SMDJ48A-HRAT7
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Σε απόθεμα: 6548 pcs
Κατεβάστε: SMDJ48A-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ48A
SMDJ48A
Σε απόθεμα: 132901 pcs
Κατεβάστε: SMDJ48A.pdf
RFQ
SMDJ45CAHR7G
SMDJ45CAHR7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ45CAHR7G.pdf
SMDJ48A-HRA
SMDJ48A-HRA
Κατεβάστε: SMDJ48A-HRA.pdf
SMDJ48A M6G
SMDJ48A M6G
Κατεβάστε: SMDJ48A M6G.pdf
SMDJ48
SMDJ48
Περιγραφή: TVS DIODE 48V 81.27V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ48.pdf
SMDJ48AHR7G
SMDJ48AHR7G
Κατεβάστε: SMDJ48AHR7G.pdf
SMDJ45CAHM6G
SMDJ45CAHM6G
Κατεβάστε: SMDJ45CAHM6G.pdf
SMDJ48A R7G
SMDJ48A R7G
Κατεβάστε: SMDJ48A R7G.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών