SMDJ40A-HRAT7
SMDJ40A-HRAT7
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Σε απόθεμα: 7814 pcs
Κατεβάστε: SMDJ40A-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ36CAHR7G
SMDJ36CAHR7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Σε απόθεμα: 124074 pcs
Κατεβάστε: SMDJ36CAHR7G.pdf
RFQ
SMDJ40AHR7G
SMDJ40AHR7G
Κατεβάστε: SMDJ40AHR7G.pdf
SMDJ40A-HRA
SMDJ40A-HRA
Κατεβάστε: SMDJ40A-HRA.pdf
SMDJ40A R7G
SMDJ40A R7G
Κατεβάστε: SMDJ40A R7G.pdf
SMDJ36CAHM6G
SMDJ36CAHM6G
Κατεβάστε: SMDJ36CAHM6G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών