SMDJ28CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ28CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMDJ28CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMDJ28CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDJ28CA
Αριθμός εξαρτήματος SMDJ28CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98661 pcs Φύλλο δεδομένων SMDJ28CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 28V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 45.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 31.1V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά SMDJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα SMDJ28CACT Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 66.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMDJ28C
SMDJ28C
Περιγραφή: TVS DIODE 28V 47.67V DO214AB
Σε απόθεμα: 127428 pcs
Κατεβάστε: SMDJ28C.pdf
RFQ
SMDJ28CA R7G
SMDJ28CA R7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMDJ28CA R7G.pdf
RFQ
SMDJ28AHM6G
SMDJ28AHM6G
Κατεβάστε: SMDJ28AHM6G.pdf
SMDJ28CA-HRA
SMDJ28CA-HRA
Κατεβάστε: SMDJ28CA-HRA.pdf
SMDJ28CA-HRAT7
SMDJ28CA-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ28CA-HRAT7.pdf
SMDJ28A-HRAT7
SMDJ28A-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ28A-HRAT7.pdf
SMDJ28A-T7
SMDJ28A-T7
Κατεβάστε:
SMDJ28CA-T7
SMDJ28CA-T7
Κατεβάστε:
SMDJ28CA-HR
SMDJ28CA-HR
Κατεβάστε: SMDJ28CA-HR.pdf
SMDJ28AHR7G
SMDJ28AHR7G
Κατεβάστε: SMDJ28AHR7G.pdf
SMDJ28CA M6G
SMDJ28CA M6G
Κατεβάστε: SMDJ28CA M6G.pdf
SMDJ28A-HRA
SMDJ28A-HRA
Κατεβάστε: SMDJ28A-HRA.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών